Sla navigatie over Ga naar het hoofdmenu

Veemarktstraat 40
4811 ZG Breda
Tel nr: 076 - 514 54 91
info@devrijeboekhandel.nl

De luisteraars – Maggie Stiefvater

€ 23,00

Noord-Amerika, 1942. June Hudson is de manager van het Avallon Hotel & Spa, een luxehotel in de bergen van West-Virginia waar de high society graag vertoeft en het zoete bergwater dat uit de kranen stroomt alle zorgen kan wegspoelen. Het leven is er perfect. Misschien wel té perfect.

June heeft het Avallon in de eerste jaren van de oorlog al door veel hete vuren geloodst, maar als het hotel de opdracht krijgt Duitse hoogwaardigheidsbekleders te huisvesten, staat ze voor een grotere uitdaging dan ooit. Haar personeel, dat hun zonen en echtgenoten naar het front heeft zien vertrekken, wordt opgedragen om nazi’s te bedienen – met een glimlach. Daarnaast moeten ze ook de bemoeienis van -agent Tucker Minnick dulden, wiens missie om de geheimen van de ongenode gasten te achterhalen de spanningen verder op scherp zet. Terwijl listige plannen worden gesmeed en onverwachte allianties ontstaan, wordt June geconfronteerd met de werkelijke prijs van luxe. Maar haar belangrijkste taak wacht in de schaduwen, want alleen zij weet dat het hotel een duister geheim bewaart. Een geheim dat dodelijker is dan alles wat zich tussen de muren afspeelt.

De luisteraars is het betoverende, op ware gebeurtenissen gebaseerde verhaal van een onvergetelijke groep personages, een onwaarschijnlijke liefde en een droom van een betere toekomst in een hotel – en een wereld – balancerend op de rand van de afgrond.

Literatuur