Sla navigatie over Ga naar het hoofdmenu

Veemarktstraat 40
4811 ZG Breda
Tel nr: 076 - 514 54 91
info@devrijeboekhandel.nl

De erfgenamen – Anna Hope

€ 25,00

De familie Brooke is bijeengekomen in hun achttiende-eeuwse landhuis voor de begrafenis van Philip: vader, grootvader, echtgenoot, landeigenaar, voormalig hippie, filantroop, en het middelpunt om wie alle andere familieleden draaien.

Zijn oudste dochter, Frannie, droomt ervan het landgoed te laten verwilderen en aan de natuur terug te geven. Zoon Milo wil van het landgoed een luxueus verblijf voor de allerrijk sten maken. Beiden geloven dat hun eigen plan is goed gekeurd door hun vader.

Isa, de jongste dochter, is alleen maar gekomen om uit te zoeken of haar huwelijk barsten vertoont vanwege een oude liefde op het landgoed. Ondertussen vraagt de weduwe, Grace, zich af of ze na een liefdeloos huwelijk van vijftig jaar eindelijk voor zichzelf kan gaan kiezen.

En dan is er Clara, net aangekomen uit Amerika, die een geheim heeft dat al hun dromen uit elkaar kan laten spatten.

Literatuur