Sla navigatie over Ga naar het hoofdmenu

Veemarktstraat 40
4811 ZG Breda
Tel nr: 076 - 514 54 91
info@devrijeboekhandel.nl

Sunshine, lemons and sea salt – Donna Hay

€ 34,50

Vier de eigentijdse zomerse keuken.

Donna nodigt je uit in haar huis en keuken om haar favoriete recepten te koken. Dit is een ode aan die lome zomermiddagen en ongedwongen tuinfeestjes: makkelijke en heerlijke gerechten om te delen met ingrediënten van het seizoen. Donna geeft zowel inspiratie voor snelle gezinsmaaltijden als voor uitgebreide diners.

Naast haar bekende niet-te-mislukken recepten deelt ze stylingtips die het zomergevoel ook naar jouw tafel brengen. Van gekruide pompoen met opgeklopte feta en rucola, tot een zomergroentebowl met honingtofu, citroenkipspiesjes met parmezaan of granaatappelsalade met gekruid lamsvlees.

Fris, zonovergoten eten, waar je het beste van kan genieten met een snufje zout en een scheutje citroensap.

Donna Hay is de favoriete en meest vertrouwde thuiskok van Australië en een internationaal fenomeen. Donna’s 27 boeken zijn wereldwijd meer dan 7 miljoen keer verkocht, vertaald in 10 verschillende talen, en haar kookprogramma’s op televisie hebben haar kenmerkende stijl tot leven gebracht voor kijkers in meer dan 14 landen. 

Kookboeken