Sla navigatie over Ga naar het hoofdmenu

Veemarktstraat 40
4811 ZG Breda
Tel nr: 076 - 514 54 91
info@devrijeboekhandel.nl

Een tuintje op je buik – Katharina von der Gathen

€ 20,00

Over de dood en alles eromheen.

Een tuintje op je buik is een informatief en kleurrijk jeugdboek over de dood, voor nieuwsgierige kinderen vanaf ongeveer 8 jaar. Hoe voelt het om te sterven? Doet het pijn? Wat gebeurt er precies met het lichaam? En waarom is onsterfelijk zijn zo fijn nog niet?
Voor, na en tijdens: Een tuintje op je buik laat uitgebreid zien wat de dood allemaal met zich meebrengt. Van bijzondere rituelen en opmerkelijke sterfgevallen tot de ervaringen van een begraafplaatstuinman en nog veel meer.

Met een mix van objectiviteit, warmte, ernst en verlossende grappen behandelen Katharina von der Gathen en Anke Kuhl een existentieel onderwerp. Het resultaat is een geruststellend, onthullend boek, niet alleen over de dood, maar vooral juist over het leven.
Een tuintje op je buik is een mooi kinderboek en een hulpmiddel om met je kinderen over de dood te praten.

Kinderboeken